صفحه اصلی » اطلاعیه ها
صفحه اصلی » اطلاعیه ها » اطلاعیه
بازدید:41
0.0 (0)
هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها
[1400/03/09]

18 خرداد آخرین زمان رسیدگی به اعتراضات  

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور : اعتراضات تا ۱۸ خردادماه جمع‌بندی می‌شود 

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با بیان اینکه افراد مختلف نسبت به رویکرد شوراها در دوره پنجم رضایت ندارند، بیان کرد: افراد امانت‌دار باید وارد این انتخابات شوند و ما باید حق عامه مردم را ادا کنیم.
کاظمی با اشاره به برخی شایعات در خصوص فشار نمایندگان به هیئت‌های نظارت، گفت: نمایندگان ملت شنونده مطالبات مردم و اعتراضات هستند و ممکن است مراجعات مختلفی به آن‌ها بشود و آن‌ها نیز این مطالبات را به اعضای هیأت نظارت منتقل می‌کنند و ما نیز بر اساس قانون مانند سایر اعتراضات آن را بررسی کرده و در ردیف سایر رسیدگی‌ها قرار می‌دهیم.
او  اظهار داشت: در این دوره ۵۱ هزار و ۶۰۰ نفر برای عضویت در شوراها ثبت‌نام کردند که بررسی صلاحیت آن‌ها در هیأت‌های اجرایی و هیأت‌های نظارت‌های شهرستان‌ها انجام شد، اما نتیجه نهایی تعداد تائید صلاحیت شدگان منوط به پایان بررسی‌ها در هیئت مرکزی نظارت است که باید سیر قانونی آن طی شود. تاکنون تنها ۴ درصد از رد صلاحیت شدگان هیچ اعتراضی نسبت به رد صلاحیت خود نداشته‌اند.
کاظمی در پایان افزود: اعتراضات تا ۱۸ خردادماه جمع‌بندی می‌شود و در نهایت نتیجه به داوطلبان اعلام خواهد شد تا در زمان مقرر تبلیغات، نامزدها بتوانند تبلیغات خود را آغاز کنند.

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:489058!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار