صفحه اصلی » اخبار
صفحه اصلی » اخبار » اخبار استان ها
بازدید:9
0.0 (0)
دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا:
[1400/02/01]

۷ اردیبهشت، نتیجه نهایی تایید صلاحیت‌های شورای شهر اعلام می‌شود  

میرزایی گفت: هفت اردیبهشت، نتیجه نهایی تایید صلاحیت‌های شورای اسلامی شهر به فرمانداری‌ها ارسال می‌شود تا نتیجه به نفرات ثبت نامی ارسال شود.

محمد میرزایی در گفت و گو با اروم نیوز، اظهار داشت: تا زمانی که هیات نظارت بررسی‌ها را تمام نکرده هیچ‌گونه اظهارنظری در رابطه با رد یا تایید صلاحیت اعلام نمی‌شود.

وی ادامه داد: هیچ‌گونه نظری رسمی چه از طرف هیات اجرایی و چه هیات نظارت شهرستان صورت نگرفته است و تمام این اخبار بر اساس حدس و گمان انتشار می یابد

دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در آذربایجان‌غربی گفت: اصحاب رسانه با در نظر گرفتن وضعیت فعلی جامعه و در جهت ایجاد آرامش مطابق واقعیات و اعلان رسمی مراجع قانونی اخبار خود را منتشر نمایند.

میرزایی با اشاره به اینکه برای هیات های نظارت اصل و سرلوحه کاری بی طرفی است و اینکه داوطلب از چه طایفه و گروهی باشد و یا به کدام جناح سیاسی وابسته باشد فرقی ندارد، بیان کرد: ۸۵ نفر در ۱۷ شهر آذربایجان‌غربی در هیات‌های عالی نظارت مشغول بررسی پرونده‌ها هستند و این نفرات بر پایه قانون مداری عمل می‌کنند.

وی تاکید کرد: هر گونه اظهارنظر در خصوص رد یا تایید صلاحیت داوطلبان توسط اشخاص و یا رسانه‌ها که به هیات‌های اجرایی یا نظارت منتسب شود تکذیب می‌شود

وی با اشاره به آخرین وضعیت تعداد ثبت‌نامی‌های شورای شهر آذربایجان‌غربی اظهار داشت: از ۲ هزار و پنج نفر ثبت نامی، یک هزار و ۸۹۵ نفر ثبت نام کننده نهایی وجود دارد.

دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در آذربایجان‌غربی ادامه داد: از این تعداد ثبت نام کننده، یک هزار و ۷۰۰ نفر آقا و ۱۹۵ نفر خانم هستند.

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:484737!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار