صفحه اصلی » مهم ترین اخبار
صفحه اصلی » مهم ترین اخبار » مهم ترین اخبار
بازدید:24
0.0 (0)
[1400/03/12]

نظارت 3900نفر بر روند برگزاری انتخابات در گلستان  

 کلاس آموزشی ویژه سرناظرین شعب اخذ رای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شرق استان در شهر گنبدکاووس برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی هیات نظارت شهرستان گنبد کاووس کلاس آموزشی ویژه سرناظرین شعب اخذ رای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شرق گلستان ؛ شهرستان های گنبدکاووس، رامیان، آزاردشهر، مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه برای حسن نظارت، پیشگیری و جلوگیری از تخلفات احتمالی در روز اخذ رای (در ۲۸ خرداد)، برگزار شد.


 حسین رضائی رئیس هیات نظارت شهرستان گنبدکاووس ، ضمن عرض خیرمقدم به اساتید محترم از هیات عالی نظارت استان، روسا و اعضای هیات نظارت شهرستان ها و بخش های تابعه و سرناظرین شرق گلستان، اعلام کرد در شهرستان گنبد کاووس ۲۸۱ شعبه اخذ رای وجود دارد که ۲۹ نفر بعنوان سرناظر، ۲۸۱ نفر بعنوان ناظر مسئول و ۲۸۱ نفر بعنوان ناظر و در مجموع ۵۹۱ نفر امر نظارت بر روند انتخابات را در روز ۲۸ خرداد برعهده خواهند داشت. 

 


 محمد حاجیلری مسئول آموزش هیات عالی نظارت استان اعلام کرد در مجموع ۳۹۰۰ نفر امر نظارت بر روند انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای استان گلستان را برعهده خواهند داشت که از این تعداد ۲۰۰ نفر بعنوان سرناظر هستند و در دو روز و در دو گروه غرب و شرق استان آموزش لازم را دریافت کردند و هریک از سرناظرین برای حدود ۱۰ شعبه اخذ رای و ۲۰ نفر ناظر مسئول و ناظر، نظارت خواهند نمود. هر یک از سرناظرین موظف به آموزش زیر مجموعه خود خواهند بود و به این ترتیب روند آموزش تسریع خواهد شد. این روند آموزشی برای رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا بوده است و از تجمع افراد زیاد در یک مکان برای دریافت آموزش های لازم پیشگیری می کند.


سید جواد کریمی مسئول امور شهرستان های هیات عالی نظارت اعلام کرد کلیه فعالیت های نظارتی ناظرین از طریق سامانه ای بنام سامانه جامع ناظرین انتخابات اعمال می شود و همه سرناظرین، ناظرین مسئول و ناظرین در این سامانه ثبت نام و گزارش های خود را از طریق آن ارائه خواهند نمود. به این ترتیب ضمن شفافیت در روند انتخابات، ارائه گزارش ها تسریع خواهد شد.

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:489554!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار