صفحه اصلی » اخبار
صفحه اصلی » اخبار » اخبار استان ها
بازدید:83
0.0 (0)
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان:
[1400/02/01]

ما آمده ایم از حقوق مردم صیانت کنیم و باید محکم و قاطع باشیم  

حجت الاسلام حسن شجاعی رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان گفت: دشمنان نظام در تلاشند که مردم را از اصلاح و بهبود شرایط ناامید کنند، بنابراین نیاز است که مردم با حضور و مشارکت فعال در انتخابات به حل مشکلات جامعه کمک نمایند.

به گزارش روابط عمومی هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام حسن شجاعی رئیس هیئت عالی نظارت با بیان اینکه پس از ثبت نام کاندیدهای انتخابات شوراهای اسلامی در هیئت اجرایی و رسیدگی به صلاحیت ها از طریق مراجع ذی صلاح، نتایج به هیئت نظارت شهرستان ها ارسال شد، افزود: هیئت های نظارت شهرستان 14 روز فرصت داشتند تا به شکایاتی که در مورد صلاحیت ها صورت می گیرد پاسخ دهند.
وی بیان داشت: پس از این مرحله نیز افراد رد صلاحیت شده چهار روز فرصت دارند تا اعتراض خود را به هیئت عالی نظارت استان اعلام کنند و هیئت عالی نظارت استان نیز 10 روز فرصت خواهد داشت تا به این اعتراضات رسیدگی نماید.
حجت الاسلام شجاعی امانتداری و حفظ اسرار مردم را از ویژگی های اعضای هیئت نظارت عنوان کرد و ابراز داشت: ما در تایید صلاحیت ها ملاحظه عموم مردم را خواهیم کرد، چرا که ما آمده ایم از حقوق مردم صیانت کنیم و باید محکم و قاطعانه بایستیم.
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان با تأکید بر اینکه در تأیید صلاحیت ها سخت گیری یا سهل گیری نابجا نداشته و اهل پذیرش هیچ سفارشی هم نیستیم، تصریح نمود: مراقب خواهیم بود تا تجربیات تلخ دوره گذشته در برخی شوراهای شهرها تکرار نشده و با کمک مردم از رخ دادن مفاسد در جامعه جلوگیری نماییم.
وی ضمن اشاره به اینکه ما مشکلات فراوانی در حوزه شهری و روستایی داریم که طبیعتا باید به دست شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرداران و دهیاران حل شود، اظهار داشت: دشمنان نظام در تلاشند که مردم را از اصلاح و بهبود شرایط ناامید کنند، اما همه می دانیم که بی تفاوتی و کنار نشستن مشکلی از جامعه را حل نخواهد کرد و نیاز است که با حضور و مشارکت فعال در انتخابات و بعد از آن به حل مشکلات جامعه کمک نماییم.

video_2021-04-21_17-00-31.mp4
برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:483834!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار