صفحه اصلی » اخبار
صفحه اصلی » اخبار » اخبار استان ها
بازدید:36
0.0 (0)
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان در ستاد انتخابات استان:
[1400/02/09]

قاعده مندی، شجاعت، توصیه ناپذیری، احتیاط ورزی و مشارکت جویی از ویژگی های اعضای هیئت نظارت بوده است  

با حضور اعضا، جلسه ستاد انتخابات استان زنجان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان؛ حجت الاسلام حسن شجاعی رئیس هیئت عالی نظارت، آسیب شناسی از تجربیات انتخابات قبلی را اولین قدم هیئت نظارت در انتخابات دانست و گفت: در این مسیر خلاهایی را نیز احساس کردیم که می توان با انتقال این اندوخته ها به هیئت مرکزی، برگزاری انتخابات را نظام مند کرد.

وی با بیان اینکه اولین هدف هیئت نظارت قاعده مند کردن تصمیمات بود، افزود: در تلاش هستیم تا با قاعده گذاری و قاعده مند عمل کردن، از رفتارهای سلیقه ای دور شویم.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دومین شاخصه اعضای هیئت نظارت استفاده از افراد شجاع در این هیئت بود، اظهار داشت: خط قرمز ما عدالت، حق الناس و قانون است و باید بتوانیم با شجاعت از سیاسی کاری ها و رفتارهای قبیله ای جلوگیری نماییم.

حجت الاسلام شجاعی توصیه ناپذیری را ویژگی بعدی اعضای هیئت نظارت خواند و تصریح نمود: به درخواست های همه مردم با احترام گوش داده ایم، اما بر اساس مر قانون عمل کرده ایم و از هیچ کس توصیه ای نپذیرفته ایم.

وی با بیان اینکه احتیاط ورزی عامل مهمی در ایجاد اعتماد و اطمینان در مردم است، بیان داشت: سعی کردیم در تدابیر خود بیشترین احتیاط را داشته باشیم و مشارکت دادن سپاه در این انتخابات هم در راستای دفع شائبه ها و انتقال اطمینان به مردم بوده است.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان با بیان اینکه با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مشارکت مردم در انتخابات در درجه اول اهمیت برای نظام قرار دارد، تأکید نمود: امید است تا با مشارکت دادن افراد معتمد، متدین، محبوب و مشروع و همچنین حضور و نظارت دستگاه های امنیتی، انتخابات شکوهمندی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار شده و نتیجه آن به نفع مردم و نظام باشد.

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:484661!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار