صفحه اصلی » برگزیده ها
صفحه اصلی » برگزیده ها » برگزیده ها
بازدید:24
0.0 (0)
این قسمت سفر به شهرستان سربیشه و خوسف
[1400/03/03]

سفرنامه هیات عالی نظارت 3  

دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان : رقابت عادلانه و جوانمردانه نتیجه نظارت فعال همگانی است .

حسین پور ، دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان ، در بازدید از هیاتهای نظارت بخشها و شهرستانهای سربیشه و خوسف در روزهای دوم و سوم خرداد ماه 1400 و با حضور کارشناسان دبیرخانه گفت : برهه های تاریخی انقلاب ، بدون استثنا ،  همواره با حضور و مشارکت و همدلی عموم مردم همراه بوده است .  مردم خالق صحنه های زیبا ، تاریخی و بی بدیلی بوده اند که در حافظه تاریخ خواهد ماند .

با برگزاری دو انتخابات پیش رو کارنامه برگزاری انتخابات جمهوری اسلامی به 38 انتخابات خواهد رسید . روزی که در آن قرار داریم ( سوم خرداد ) یکی از همان روزهای تاریخی در نظام جمهوری اسلامی ایران است ، در این روز تاریخی به همت جوانان عزیز میهنمان ، شاهد یکی از بزرگترین کرامتهای الهی در صحنه جنگ نابرابر و کاملا ناجوانمردانه تمامی کفر در برابر نظام نوپای جمهوری اسلامی بودیم که به مدد امدادهای الهی و تلاش خالصانه رزمندگان غیور ایران اسلامی ، بخش مهمی از خاک کشورمان در منطقه خرمشهر از لوث وجود دشمن بعثی برای همیشه پاک شد .

انتخابات در ایران همواره زمینه ساز همدلی و شور و نشاط در جامعه است . پایگاههای فرهنگی دشمنان ما هم در این ایام ، بیشترین انرژی را برای تخریب دستاوردهای مثبت ، صرف میکند . جلوگیری از خطاهای کوچک ، نظارت بر رفتارهای ناجوانمردانه برخی افراد غیر مطلع و ناآگاه ، بهانه را از دست دشمنان و معاندین میگیرد .

هیات نظارت شوراها بدنبال ایجاد شرایط رقابتی فعال ، جوانمردانه و عادلانه فضای تبلیغاتی با کمک شبکه نظارتی خود از سطح استان ، شهرستان ، بخش و شعب انتخاباتی و صندوقهای اخذ رای میباشد . با این شرایط ، دبیرخانه هیات نظارت استان انتظار دارد :

1- مردم عزیز با هوشیاری کامل مراقب اوضاع بوده و گزارشهای مستند و مستدل خود را به موقع از اشخاص حقیقی و حقوقی به هیاتهای نظارت بخش یا شهرستان ارسال نمایند .

2- داوطلبان گرامی با ارایه سوابق کاری و برنامه های خود به دور از تخریب سایر نامزدها موجب پویایی فضای انتخاباتی را فراهم کنند .

3- طرفداران نامزدهای انتخاباتی نیز با توجیه سایرین مبنی بر نقاط قوت نامزدها و اقناع سایرین بر توسعه مشارکت مردم در این امر مهم ، نهایت تلاش خود را بنمایند .

4- تخریب رقبا و تبلیغات زودهنگام قطعا از تخلفات تبلیغاتی قابل پیگیری هیات نظارت است ، فضای مجازی هم از جمله موارد تبلیغات بوده و این بستر نیز باید در زمان مجاز تبلیغات مورد استفاده قرار گیرد.

 

آدرس و راههای ارتباطی با هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان خراسان جنوبی :

 الف - دبیرخانه هیات عالی نظارت استان :

بیرجند - ابتدای سجاد شهر -  ساختمان ایثار ، روبروی ساختمان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بیرجند ، طبقه اول 

دبیرخانه متشکل از  شش نفر بدین شرح میباشد :

1- دبیر هیات عالی نظارت استان (غلامرضا حسین پور)

2- معاون امور حقوقی و آموزش ( محمد غیرتی )

3- معاون امور مالی و پشتیبانی (علی حسین پور)

4- معاون امور شهرستانها (عباسعلی اسعدی نیا)

5-معاون روابط عمومی و ارتباطات (محمد زمانی)

6- ناظر مسول استان (مهدی بهدانی)

شماره فکس دبیرخانه برای ارایه گزارشات : 05632411763

شماره تلفنهای دبیرخانه : 05632411773 - 05632411758 

ب- هیاتهای نظارتی 11 شهرستان استان در محل ساختمان فرمانداری شهرستانها 

ج - هیاتهای نظارتی 27 بخش استان در محل بخشداریهای استان

 

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:488144!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار