صفحه اصلی » اخبار
صفحه اصلی » اخبار » اخبار استان ها
بازدید:17
0.0 (0)
با حضور دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان،
[1400/03/14]

جلسه توجیهی-آموزشی سرناظرین شهرستان سلطانیه برگزار شد  

با حضور دبیر و مسئولین امور ناظرین و حقوقی و آموزش هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان و رئیس و اعضای هیئت نظارت شهرستان سلطانیه، جلسه توجیهی-آموزشی سرناظرین شهرستان سلطانیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان، محمد رضا محمدی دبیر هیئت عالی نظارت در ابتدای این جلسه با اشاره روند بررسی صلاحیت ها در سطح استان، بیان داشت: بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا بر اساس شواهد، مدارک و مستندات بوده است و بر همین اساس بررسی هیئت های نظارت جنبه قضایی داشته است نه استصوابی.

وی با بیان اینکه در بررسی صلاحیت ها از حب و بغض ها و سفارش پذیری به دور بوده ایم، افزود: با رعایت عدالت و انصاف بررسی ها انجام شده است و بر همین اساس عملکرد هیئت های نظارت بسیار عالی و سربلند بوده ایم.

محمدی با تأکید بر ساماندهی نهایی ناظرین و سرناظرین در سامانه هیئت مرکزی، ابراز داشت: سرناظرین قبل از روز رای گیری محل شعب را شناخته و ناظرین خود را نیز توجیه و آموزش دهند.

وی تعامل سرناظرین با ناظران شورای نگهبان و عوامل اجرایی را خواستار شد و ادامه داد: با همکاری عوامل برگزار کننده خون تازه ای به رگ های نظام مقدس دمیده خواهد شد و با حضور مردم شاهد انتخابات پرشوری خواهیم بود.

دبیر هیئت عالی نظارت استان از سرناظرین خواست تا در حین رای گیری مسائل مربوط به محل اخذ رای را مورد بررسی قرار داده و در طول روز پایش مستمری بر محل و ناظرین داشته باشند.

شایان ذکر است در این جلسه موحد رئیس هیئت نظارت شهرستان سلطانیه به ارائه گزارشی از روند فعالیت های این هیئت پرداخت و آموزش های لازم توسط مسئولین امور ناظرین و حقوقی و آموزش هیئت نظارت استان هم ارائه شد.

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:489740!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار