صفحه اصلی » اخبار
صفحه اصلی » اخبار » اخبار استان ها
بازدید:14
0.0 (0)
با حضور دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان،
[1400/03/13]

جلسه توجیهی-آموزشی سرناظرین شهرستان زنجان برگزار شد  

با حضور دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان و رئیس و اعضای هیئت نظارت شهرستان زنجان، جلسه توجیهی-آموزشی سرناظرین شهرستان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان، محمد رضا محمدی دبیر هیئت عالی نظارت ضمن تسلیت رحلت امام خمینی (ره) و تقدیر از زحمات تمامی عوامل هیئت نظارت، تشریح کرد: مطابق با قانون اساسی نظارت بر شوراها بر عهده مجلس شورای اسلامی است و بر اساس اسن سلسله مراتب هیئت های نظارت مرکزی متشکل از پنج نماینده مجلس، هیئت عالی استان متشکل از سه نماینده و زیر مجموعه هیئت عالی استان، دبیرخانه و هیئت های نظارت شهرستانی و بخش ها تشکیل شد.

وی با بیان اینکه وظیفه این هیئت ها بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی می باشد، گفت: پس از بررسی صلاحیت کاندیداها در هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان ها، افراد رد صلاحیت شده اعتراض خود را به هیئت عالی نظارت استان ارسال و رد صلاحیت شدگان در این مرحله نیز اعتراض خود را به هیئت مرکزی اعلام کردند و هم اکنون در حال بررسی می باشد.

محمدی در بخش دیگری از سخنان خود به شبکه نظارتی استان اشاره کرد و افزود: در مقام عمل کار سرناظرین سخت و پرمسئولیت است چرا که در روز رای گیری مسئولیت نظارت بر 10 شعبه را بر عهده خواهند داشت و همچنین باید ناظرین زیرمجموعه خود را نیز توجیه، آموزش و مدیریت کنند.

دبیر هیئت عالی نظارت استان با بیان اینکه سرناظر به مثابه سنگ زیرآسیاب است که باید از همه لحاظ دارای سعه صدر، پوشش مناسب، صبور و با حوصله و مجهز به مدیریت بحران باشد، اظهار داشت: قبل از روز رای گیری سرکشی های لازم از شعب داشته باشید و در حین رای گیری نیز ارتباط مستمر با هیئت نظارت و ناظرین را مد نظر قرار دهید.

شایان ذکر است در این جلسه محمدی رئیس هیئت نظارت شهرستان زنجان به ارائه گزارشی از روند فعالیت های این هیئت پرداخت و آموزش های لازم هم در خصوص نحوه رای گیری با تجهیزات الکترونیکی ارائه شد.

 

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:489738!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار