صفحه اصلی » اخبار
صفحه اصلی » اخبار » اخبار استان ها
بازدید:17
0.0 (0)
با حضور دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان،
[1400/03/12]

جلسه توجیهی-آموزشی سرناظرین شهرستان خدابنده برگزار شد  

با حضور دبیر و مسئول امور ناظرین هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان و رئیس و اعضای هیئت نظارت شهرستان خدابنده، جلسه توجیهی-آموزشی سرناظرین شهرستان خدابنده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان، محمد رضا محمدی دبیر هیئت عالی نظارت استان ضمن تسلیت رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، بیان داشت: جمهوریت و اسلامیت دو رکن اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران است که به برکت امام راحل بوده است.

وی با تاکید بر اینکه برخی از دشمنان نظام می خواهند مردم را نسبت به انتخابات دلسرد کنند، گفت: نظام جهوری اسلامی به برکت خون شهدا به بار آمده و به درخت تنومندی مبدل گشته است و مردم با حضور در انتخابات این را اثبات خواهند کرد.

محمدی با بیان اینکه جامعه امروز ما از مرحله خامی گذشته و به پختگی لازم رسیده است، افزود: طبق بیانات مقام معظم رهبری کشور ایران به توسعه سیاسی رسیده است و دو اصل مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح از اصولی هستند که در این دوره اتفاق خواهد افتاد.

وی در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به روند بررسی صلاحیت ها در هیئت های نظات شهرستان ها و استان بر اساس مدارک و مستندات لازم از طریق استعلام از مراجع ذی صلاح، تصریح کرد: این دوره از انتخابات در شوراهای اسلامی، نقطه عطفی در تاریخ انتخابات نظام خواهد بود.

دبیر هیئت عالی نظارت استان با بیان اینکه روز رای گیری لیله القدر است و نتایج تلاش ها و زحمات ما در آن روز دیده خواهد شد، ابراز کرد: شبکه نظارتی در زور انتخابات باید با سعه صدر بب مردم رفتار کنند، با هیئت نظارت شهرستان ارتباط مستمر و با ناظرین شورای نگهبان تعامل داشته باشند و از بحران های احتمالی پیشگیری و مدیریت کنند.

شایان ذکر است در این جلسه فیروزی رئیس هیئت نظارت شهرستان خدابنده به ارائه گزارشی از روند فعالیت های این هیئت پرداخت و انصاری مسئول امور ناظرین هیئت نظارت استان نیز شرح وظایف و آموزش های لازم را به سرناظرین ارائه داد.

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:489727!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار