صفحه اصلی » اخبار
صفحه اصلی » اخبار » اخبار استان ها
بازدید:13
0.0 (0)
زین‌العابدین شجاع:
[1400/02/05]

نامزد‌های انتخابات، ثبت‌نام خود را به روز‌های آخر موکول نکنند  

زین العابدین شجاع رییس هیات نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهرستان فیروز کوه در گفتگو با خبرگزاری دانشجو گفت: از آغاز روز ثبت نام تا به این لحظه ۱۳ نفر ثبت‌نام قطعی و چند نفری هم بصورت غیرقطعی در شهرستان فیروزکوه ثبت‌نام نموده‌اند.

زین العابدین شجاع رییس هیات نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهرستان فیروز کوه در گفتگو با خبرگزاری دانشجو گفت: از آغاز روز ثبت نام تا به این لحظه ۱۳ نفر ثبت‌نام قطعی و چند نفری هم بصورت غیرقطعی در شهرستان فیروزکوه ثبت‌نام نموده‌اند.

شجاع با اشاره به جلسات و هماهنگی‌های خوبی که در هیات نظارت رخ داده است افزود: انتخابات پیش رو، چون در بعضی مناطق علاوه بر شورا‌های اسلامی و ریاست جمهوری، خبرگان و مجلس را نیز شامل می‌شود، جلسات متعدد و تعاملات خوبی با مسئولان ذیربط صورت گرفته است.

رییس هیات نظارت شهرستان فیروزکوه در راستای اهمیت هیات نظارت اظهار داشت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به نظارت درست و دقیق وجود دارد، همچنان‌که در شهرستانی کوچکی مانند فیروز کوه، چون نامزد‌ها از طیف‌ها و قومیت‌های متفاوتی هستند و تقریبا یکدیگر را می‌شناسند ضرورت هیات نظارت بشدت احساس میشود و الحمدلله تا الان نیز مشکلی نبوده است.

وی تاکید کرد: هیچ تفاوتی بین ثبت‌نام کنندگان در روز‌های اول و روز‌های آخر وجود ندارد و تنها احتمال شلوغ شدن سامانه و مشکلات سیستمی در روز‌های آخر می‌باشد؛ لذا خواهشمندیم ثبت نام را برای ساعات و روز آخر قرار ندهند و مدارک ثبت نام را بصورت کامل همراه داشته باشند.

زین العابدین شجاع در پایان افزود: امیدواریم مردم افرادی را که دغدغه‌مندی آبادانی کشور دارند و در مسیر ولایت قدم برمی‌دارند را خوب شناسایی نموده و انتخاب کنند و شاهد انتخاباتی پرشور باشیم.

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:484253!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار