صفحه اصلی » اخبار
صفحه اصلی » اخبار » اخبار استان ها
بازدید:13
0.0 (0)
[1400/02/05]

تشکیل ۵۱ هیات نظارت بر انتخابات شورا‌ها در استان تهران  

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت: تا کنون ۵۱ هیات نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی در استان تهران تشکیل شده است.

احمد نادری در ادامه نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به تشکیل هیات‌های اجرایی واحد برای انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌ها در کشور تصریح کرد: استان تهران ۱۶ شهرستان و ۳۵ بخش دارد که هیات‌های نظارت ۵۱ گانه آن علاوه بر نظارت بر روند اجرای انتخابات، هیات‌های اجرایی را نیز از میان معتمدان محل انتخاب خواهند کرد.

وی افزود: مهلت تشکیل هیات‌های اجرایی از ۱۹ تا ۲۳ اسفند ماه است.

نادری با اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات شو‌را‌های اسلامی شهرها، ادامه داد: ناظرین هیات‌های نظارت به صورت مستمر در محل‌های ثبت نام حضور دارند، امروز نیز جلسه توجیهی برای اعضای هیات‌های نظارت ۱۶ شهرستان استان تهران برگزار شد.

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت: سعی داریم تا پایان فروردین بررسی صلاحیت داوطلبان را به سرانجام برسانیم و نیمه خرداد اسامی نامزد‌های نهایی را اعلام کنیم.

وی افزود: به دلیل استمرار شرایط کرونایی کشور، احتمالا تعداد صندوق‌های اخذ رای بیشتر خواهد شد، ما با افزایش تعداد صندوق‌های سیار مخالفیم لذا معتقدیم باید تعداد صندوق‌های ثابت در فضای آزاد افزایش یابد تا مردم کمتر معطل شوند.

نادری گفت: به مردم و اصحاب رسانه اطمینان می‌دهیم که هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا تهران، تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از هر گونه شائبه و حاشیه انجام می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: برای ما عمل به مر قانون مهم است و اجازه اعمال هیچ گونه سلیقه سیاسی و گروهی و حزبی را به ویژه در هیات‌های اجرایی نخواهیم داد.

نادری همچنین از اصحاب رسانه خواست با بازنمایی واقعیت ها، ضمن دعوت مردم به مشارکت در انتخابات، در امر نظارت همراه هیات‌های نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای تهران باشند.

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:484246!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار