صفحه اصلی » مهم ترین اخبار
صفحه اصلی » مهم ترین اخبار » مهم ترین اخبار
بازدید:
0.0 (0)
دکتر فاضلی:
[1400/03/15]

با کسانی که زودتر از موعد تبلیغ کنند، برخورد می‌شود  

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: «معیارهای بررسی صلاحیت نامزدهای شوراهای اسلامی استان کاملا در چارچوب‌های قانونی انجام می‌پذیرد و اجازه نمی‌دهیم عامل‌های مذهبی، حزبی و سیاسی تأثیری در این فرآیند تأثیرگذار باشند».

دکتر ملک فاضلی همچنین در خصوص اعلام نتایج نهایی احراز صلاحیت داوطلبان خاطرنشان کرد: «نتایج بررسی نهایی صلاحیت کاندیداهای شوراها در هئیت مرکزی نظارت 15 خرداد به وزارت کشور اعلام می‌شود و پس از آن روز ۱۶ خرداد به فرمانداری‌ها ابلاغ و به نامزدهای انتخابات اعلام می‌شود».

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان افزود: «رسیدگی به شکایت‌ها و اعتراض‌های داوطلبان بدون هیچ تبعیضی انجام خواهد شد. این رسیدگی‌ها با موشکافی و دقت فراوان انجام می‌شود». فاضلی همچین یادآور شد که اعتراض‌ها تنها باید از طریق قانونی و با ارائه مستندات و دلایل کافی انجام شود.

وی همچنین با هشدار در خصوص انجام تبلیغات زودهنگام، گفت: «تبلیغات مربوط به انتخابات شوراهای شهر از ۲۰ خرداد شروع می‌شود و هرگونه تبلیغاتی تا پیش از این غیرقانونی است و با متخلفان برخورد می‌شود».

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شورای شهر اسلامی و روستا ۲۸ خردادماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:489677!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار