صفحه اصلی » اخبار
صفحه اصلی » اخبار » اخبار استان ها
بازدید:15
0.0 (0)
دکتر مرتضی محمودوند
[1399/12/29]

اولویت هیات نظارت بر انتخابات در لرستان صیانت از آرای مردم است  

رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای لرستان گفت: اولویت هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا رعایت مر قانون و صیانت از آرای مردم است.

مرتضی محمودوند روز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همراهی مردم باعث می شود که در آرای خود اطمینان و آرامش داشته باشند از این رو تلاش ما صیانت از آرای مردم خواهد بود.

وی کرد: مردم استان لرستان اطمینان داشته باشند که این دوره صیانت از آرای آنها در بالاترین سطح با اخلاص، ایثار صداقت و شفافیت صورت می‌گیرد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در هر دوره به طور قطع اعتراضاتی وجود دارد، یادآور شد: ما در تمام بخش‌های نظارتی مر قانون را ملاک قرار خواهیم داد.

محمودوند اضافه کرد: با تلاش نمایندگان مردم دورود و ازنا و بروجرد در مجلس شورای اسلامی شرایطی ایجاد شده تا این فرآیند اجتماعی به خوبی و در سطح عالی در استان لرستان برگزار شود.

وی ادامه داد: در مرکز استان لرستان دبیر شورای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا اعضای پنج و سه نفره هیاتهای نظارت بر انتخابات شوراها در شهرها و بخش‌ها تشکیل شده است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس ضمن تقدیر از استاندار لرستان، معاون سیاسی امنیتی، دهیاران، بخشداران و فرمانداران شهرستان های لرستان گفت: همکاری و همراهی این عزیزان باعث شده که تاکنون روند قابل قبولی در این زمینه داشته باشیم.

رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان لرستان گفت: تمام تلاش را برای ایجاد فضای امن در کمال آرامش برای این انتخابات به کار خواهیم گرفت و مردم عزیز بدانند که هیچ حقی از آنها ضایع نخواهد شد.

طبق آخرین آمار ثبت‌نام یکهزار و ۴۸۳ نفر برای شوراهای شهر در این استان نهایی شده است.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

منبع: www.irna.ir/news/84269880/
برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:483783!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار