صفحه اصلی » شورا در رسانه ها
صفحه اصلی » شورا در رسانه ها » شورا در رسانه ها
بازدید:28
0.0 (0)
دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان خبر داد:
[1400/02/22]

اعلام نتیجه رسیدگی به اعتراض ۱۳۸ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر استان زنجان  

دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان از اعلام نتیجه اعتراض ۱۳۸ نفر از ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات شوراهای اسلامی شهر استان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان؛ محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از مجموع ۷۲۸ ثبت‌نام‌کننده در انتخابات شورای اسلامی شهر زنجان، ۱۵۶ نفر رد صلاحیت شدند که ۵۶ نفر آن‌ها توسط هیئت‌های اجرایی و ۱۰۰ نفر توسط هیئت‌های نظارت شهرستان‌ها رد صلاحیت شدند. 

وی افزود: ۱۵۶ نفر رد صلاحیت‌ شده تا ساعت ۲۴ شب گذشته فرصت اعتراض داشتند و اعتراض آنان در هیئت عالی نظارت بر شوراهای اسلامی استان مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد ۱۳۸ نفر اعتراض خود را ارائه کرده بودند که در نهایت ۳۷ نفر توسط هیئت نظارت استان تایید و ۱۰۱ نفر رد صلاحیت شدند. 

این مسئول ادامه داد: ۱۰۱ نفری که رد صلاحیت شده‌اند از روز شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه به مدت چهار روز فرصت اعتراض دارند که این اعتراض به دست هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور مستقر در مجلس شورای اسلامی رسیدگی خواهد شد. 

محمدی با بیان اینکه دبیرخانه هیئت نظارت استان مستقر در استانداری زنجان، اعتراض‌ها را دریافت خواهد کرد،  گفت: لازم به ذکر است که در روزهای تعطیل نیز هیئت نظارت و ستاد انتخابات استان فعالیت داشته و تعطیلی ندارد.

دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان زنجان خاطرنشان کرد: نتیجه نهایی رد و یا تایید صلاحیت از هئیت مرکزی نظارت کشور به دبیرخانه هیئت نظارت استان ارسال شده و این نتیجه قطعی و بدون تغییر است. 

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:486591!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار