صفحه اصلی » شورا در رسانه ها
صفحه اصلی » شورا در رسانه ها » شورا در رسانه ها
بازدید:55
0.0 (0)
[1400/03/30]

اعتراض 85 رد صلاحیت شده، به هیأت نظارت مرکزی در تهران ارسال شد  

رئیس هیأت عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه از 101 نفر رد صلاحیت شده در هیأت عالی نظارت 85 نفر خواستار ارسال اعتراض خود به هیأت مرکزی نظارت شدند، گفت: هیات نظارت مرکزی در تهران 10 روز فرصت دارد که به اعتراضات در این مرحله رسیدگی و نظر خود را اعلام کند.

به گزارش روابط عمومی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان؛ حجت‌الاسلام حسن شجاعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: از مجموع رد صلاحیتی‌ها ۱۳۸ نفر مراتب اعتراض خود را به هیأت عالی نظارت ارسال کردند که در این رابطه جلسات متعددی برگزار و با دقت اعتراض تک به تک افراد و پرونده‌ها بررسی شد.

رئیس هیأت عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه پس از ساعت‌ها بررسی در هیأت عالی نظارت از ۱۳۸ اعتراضی رد صلاحیت ۳۷ نفر تأیید و ۱۰۱ نفر هم رد شد، اضافه کرد: پس از این مرحله مهلت چهار روزه برای اعتراض تعیین شد و رد صلاحیت شدگان از روز شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه به مدت چهار روز فرصت داشتند که اعتراض خود را به دبیرخانه هیأت عالی نظارت بر انتخابات استان مستقر در استانداری طبقه همکف تحویل دهند.

وی با اشاره به اینکه از کل 101 نفر رد صلاحیت شده در هیأت عالی نظارت 85 نفر خواستار ارسال اعتراض خود به هیأت مرکزی نظارت شدند، بیان کرد: هیأت نظارت مرکزی در تهران 10 روز فرصت دارد که به اعتراضات در این مرحله رسیدگی کرده و نظر خود را اعلام کند.

شجاعی تصریح کرد: رسیدگی به پرونده‌ها در این مرحله به حضور رئیس هیأت عالی نظارت انجام می‌شود، هرچند که خود رئیس حق رای ندارد.

برچسب
یادداشت ها
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی:
متن یادداشت :
کد امنیتی :
Parameter:487795!model&227 -LayoutId:227 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار